Araçlar Bölümüne Hoşgeldiniz

Hergün yeni araçların eklendiği bu bölümü sıkı takip edin. Eşsiz araçlar çok yakında burada olacak. Şimdilik aşağıdakiler ile idare edebilirsiniz.


Beğeni Gönderme Aracı

Sitemizde yer alan beğeni gönderme aracı sayesinde paylaştığınız gönderilere beğeni atabilirsiniz. Panelden belirlediğiniz adette beğeni göndererek, paylaşımlarınızın beğenisini arttırabilirsiniz. Servisimizdeki beğeni işlemlerindeki kullanıcıların tamamı gerçek kullanıcılardır.

KULLAN


Takipçi Gönderme Aracı

Sitemizde bulunan takipçi gönderme aracı sayesinde hesabınıza takip gönderebilirsiniz. Panelimizde bulunan servisten istediğiniz miktarda takipçi göndererek, hesabınızın takipçi sayısını arttırabilirsiniz. Hesabınıza göndereceğiniz tüm takipçiler gerçek kişilerdir.

KULLAN


Yorum Gönderme Aracı

Panelimizde yer alan yorum gönderme aracı sayesinde hesabınızda yaptığınız paylaşımlara yorum gönderebilirsiniz. Bu servisimiz sayesinde istediğiniz kadar yorum gönderebilir, paylaşımlarınızı daha aktif gösterebilirsiniz. Gelecek olan yorumların tamamı gerçek kişiler tarafından yapılmaktadır.

KULLAN


Story Görüntülenme Atma

Bir diğer hizmetimiz ise story görüntülenme atmadır. Bu hizmetimiz sayesinde story’lerinize daha fazla görüntülenme atabilirsiniz. Görüntülenme işlemi tamamen gerçek kullanıcılar tarafından yapılmaktadır.

KULLAN


Geri Takip Yapmayan / Takip Edilmeyen Kullanıcılar Aracı

Sitemizde yer alan geri takip yapmayan kullanıcılar aracımız sayesinde sizin takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyen kullanıcıları tespit edebilirsiniz. Eğer isterseniz takibi de bırakabilirsiniz. Ayrıca bu işlemin tam tersi olarak sizi takip eden fakat sizin takip etmediğiniz kullanıcıları da tespit etmeniz mümkündür.

KULLAN


Çok yakında yeni araçlar eklenecek.

Takipte kalın..